kayosmt

درباره نماینده کایو در ایران

شرکت کایو – KAYOSMT

دستگاه های اتوماسیون کایو (KAYO)، کارخانه هایی در سه شهر Beijing and Wuxi and Shenzhen با بیش از ده هزار متر مربع و 150 خدمه برای تولید ماشین آلات کایو را دارا می باشد.

کارخانه های تولید اتوماسیون های کایو بر ماشین های SMT P&P … متمرکز هستند. در حال حاضر ما تحقیق و توسعه را با تولید و فروش با کیفیت بالا ادغام کرده ایم.  قابل به ذکر است که با کیفیت خوب، قیمت رقابتی، کارکرد آسان و راحت و همچنین صرفه جویی در زمان و انرژی محصولات را در داخل کشور خود و سایر کشورها تولید کرده و به مصرف رسانده ایم.

همه ماشین های شرکت کایو – KAYO به طور گسترده در زمینه های مدار های الکترونیکی، photovoltaic، ال ای دی های صنعتی، ابزارها و دستگاه ها استفاده می شوند.

فلسفه تولید در کارخانه های اتوماسیون های کایو بر مبنای “اول مشتری، اول خدمات” می باشد و تلاش می کند تا تجهیزات و دستگاه های با کیفیت بالا و عملکرد بالا و همچنین قیمت مناسب و رقابتی ارائه دهد.

تاکنون محصولات کایو در کشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا، مکزیک، هند، ژاپن، و منطقه جنوب شرقی آسیا فروخته شده اند.

نمایندگی کایو در ایران

با توضیحات کاملی که پیشتر از کارخانه و شرکت تولید اتوماسیون های کایو گفته شد، برآن شدیم تا نمایندگی رسمی را در ایران نیز داشته باشیم. نمایندگی رسمی شرکت Kayo در ایران ، فروش و خدمات پس از فروش کلیه محصولات و ماشین آلات شرکت Kayo در ایران با مدیریت جناب آقای محسن حسنی مقدم ، مهندس برق و الکترونیک و مدیرعامل شرکت هاوین لایت در کلان شهر مشهد را دارا می باشد.

جناب آقای حسنی مقدم بالغ بر 15 سال سابقه کار در رشته الکترونیک می باشد. سایر خدمات شرکت را میتوانید در وب سایت havinlight.ir مشاهده کنید.

در صورت هر گونه سوال یا مشاوره رایگان می توانید با راه های ارتباطی در صفحه تماس با ما مشاهده و تماس حاصل فرمایید.